Ціни на басейн:

Для всіх проживаючих в закладі користування термальними басейнами –  БЕЗКОШТОВНО

Для осіб, які не проживають в закладі, користування басейнами з 8:15 до 19:30!

400 грн/день (у вартість входять: шезлонг, матрац, рушник) (діти* з 6 до 12 років – 200 грн. /день,   до 6 років (без шезлонга) – безкоштовно) * свідоцтво про народження обов`язкове

 

 

Термальні води

Лікувально-оздоровчий комплекс «Еко-Термал» надає Вам можливість оздоровлення i відпочинку в екологічно чистому куточку Закарпаття. Цілюща термальна вода у нашому комплексі є унікальна за своїм хімічним складом. Термальні води, аналогічні водам Косинського родовища, можна зустріти лише в  Ісландії, Камчатці та Новій Зеландії.

Глибина свердловини з термальною водою – майже 1200 метрів. Гаряча вода, проходячи через різноманітні мінеральні шари земної кори, насичується багатьма мікроелементами та мінералами.

Лікувальні властивості води «Еко-термал» Косинського родовища  було підтверджено “Українським науково-дослідницьким інститутом медичної реабілітації та курортології Міністерства Охорони здоров’я України” №99 від 12 грудня 2006 року. За даними бальнеологічного висновку термальні води Косинського родовища призначені для зовнішнього застосування наступних захворювань:

опорно-руховий апарат: артроз, остеохондроз, артрит, поліартрит, наслідки перелому суглобів, захворювання суглобових тканин;

захворювання серцево-судинної системи: гіпертонічна хвороба I-II стадії, з порушенням кровообігу не вище I ст.;

периферична нервова система: травми нервових кінцівок і сплетінь, захворювання нервової системи, радикуліт, полірадикулоневрит;

периферичні судини: атеросклероз судин кінцівок, ендартерит с порушенням кровообігу нижніх кінцівок I  – II ступеню, акроангіоневроз, варикоз,

біліарна система: хронічний безкам’яний холецистит, дискінезія жовчовивідних шляхів, стан після холецистектомії.

Для найефективнішого оздоровлення, рекомендується перебувати у басейні  з термальною водою 15-20 хв., після чого слід зробити відпочинок. Процедуру варто повторити 3 рази на день.

Протипоказання: всі гострі захворювання; хронічні в стадії загострення; онкологічні, гематологічні захворювання; туберкульоз (всі форми); інфекційні захворювання; посттравматичний синдром не раніше 3-х місяців після травми; варикозна хвороба до 1 року після гострого тромбофлебіту; ревматоїдний артрит ІІ-ІІІ ст.; сильний больовий синдром; гіпертонічна хвороба ІІ-ІІІ ст.; нестабільна стенокардія, стенокардія напруги ІІІ-ІV ФК; цироз печінки.

Загалом, термальна вода несе загально-оздоровлюючий ефект для організму, наповнюючи його необхідними для нормального функціонування речовинами та мікроелементами.

Сила термальної води

Еко-ТермалЩе в стародавні часи люди звертались до цілющих сил води і знали, що лікують джерела з «живою водою».

Водолікування було поширене з часів Римської імперії: вже в ті часи відвідування термальних курортів було характерною складовою міського життя та символом добробуту.

Термальні води походять від грецького слова «терма» – «жар», «тепло».

Термальними вважають води з температурою 37-42 градуси, вище – вже гіпертермальними, а коли температура води 20-37 градусів, джерела називають теплими або субтермальними. Термальна вода у наших басейнах має найбільш сприятливу для оздоровлення температуру – 38-39 градусів.

Тепло підземні води отримують від оточуючих гірських порід в глибинах землі, часто розташовуються в глибоких частинах артезіанських басейнів і в районах вулканів (в цьому випадку виходять у вигляді гейзерів). З підвищенням температури збільшується мінералізація, росте концентрація натрію, фтору, сульфат-іона, хлор-іона та інших корисних речовин. Так, температура є одним з основних факторів, що впливають на хімічний склад та бальнеологічні властивості вод.

Помічено, чим гарячіше джерело, тим більше його мінералізація: концентрація в ньому корисних речовин підвищується. Тому температура є одним з основних факторів, що впливають на хімічний склад і лікувальні властивості вод.

Як лікує термальна вода?

Еко-ТермалБазові процедури лікування термальних вод включають ванни (або перебування у басейні), пиття термальної води, а також – вдихання парів термальної води.

При яких хворобах корисно оздоровлення термальною водою?

Артроз хребта – незалежно від локалізації і стадії захворювання, застосування термальних вод дозволяє досягти позитивних результатів в досить короткі терміни.

Артроз стегна – бажано почати лікування негайно після того, як діагноз був поставлений, наприклад, в результаті рентгенологічного дослідження, і при появі перших больових відчуттів.

Наслідки травм – розроблені програми термальних процедур дозволяють успішно організувати лікування наслідків як спортивних, автомобільних, побутових травм, так і ортопедичних хворих. Як правило, процедури проводяться в басейні з термальною водою, де для хворого досягаються максимально комфортні умови для проходження процедур.

Гастроентерологія – хронічні захворювання травного тракту, гастрити різної форми, запальні захворювання печінки (гепатит), літіаз (каменеутворення) жовчних шляхів, ентерит, ентероколіт, коліт. Після перших процедур відбувається виведення токсинів і шлаків з організму, відновлення мікрофлори в кишечнику і нормалізація роботи травного тракту.

Педіатрія: курс термальних процедур, а також питної курс термальної води або настоянок (відварів) з лікарських трав як і для дорослих, так для дітей призначається суто індивідуально після лікарської консультації.

Шкірні хвороби – відбувається очищення шкірних покривів. Термальна вода «Еко-Термал» містить природній хлор, який сприятливо впливає на лікування шкірних захворювань.

Застосування методу фізіотерапії у термальній воді – ідеальний засіб для відновлення рухливості суглобів, опорно-рухового апарату, нервових закінчень після перенесених травм або різних патологій, таких як артрит, артроз, ревматизм різної етіології. Знеболювальне і розслаблюючий вплив на організм термальних процедур, а також можливість проводити їх в великих басейнах, наповнених теплою термальною водою, не аби як сприяє покращенню самопочуття.

Перед виїздом на курорт обов’язково порадьтеся з лікарем!

Найбільша цінність для нас – Ваше здоров’я, i ми iз задоволенням допоможемо Вам відпочити та оздоровитись завдяки унікальним властивостям Термальної води та природи Закарпаття!